Miejsce odnalezione przypadkowo na mapie, po całym dniu w terenie postanowiliśmy tam pojechać i obejrzeć to miejsce. Pozytywnym zaskoczeniem było bezproblemowe wejście i wnętrza mimo że całkiem puste budowały naprawdę ciekawy klimat i spędziliśmy tam sporo czasu... Zaledwie kilka lat wcześniej czyli w 2010 roku mieszkali tam jeszcze ludzie. Niestety pogarszający się stan dachu nie przedłuży życia tego XVII wiecznego obiektu...